#1 2009-04-09 21:45:02

BedwyR

Guanabana Kumkwat

1506847
Call me!
Skąd: Lawolf
Zarejestrowany: 2008-08-29
Posty: 920
Punktów :   16 
WWW

Wzorcowe podania!

Jeżeli nie wiesz jak napisać podanie, masz wątpliwości, czy twoje będzie wyczerpujące, itd. Po prostu przeczytaj te wymienione poniżej. Są to jedne z najlepszych w historii 'StarejGwardii'. Miłego czytania.

Feanoro napisał:

Witam
Mam na imię Szymon, jednak wszyscy mówią mi Zbysiu lub Ździchu. Tak się przyjeło gdy miałem około trzech lat (młodsza kuzynka wołała na mnie "bysiu, bysiu: ;]). Uczęszczam do trzeciej klasy gimnazjum nr 1 im. Polskich Olimpijczyków w Oławie. Poza flyffem interesuje się piłką nożną, która pochłania na sporo mojego wolnego czasu razem razem z flyffkiem . Gram w lokalnym klubie pilkarskim i gdy wracam styrany po treningu, wchodzę pod prysznic, jem coś i siadam na komputer. Słucham dość nietypowego rodzaju muzyki jakim jest Psychorap, czyli np.. Kaliber44-psychodela, Kalbier44-nasze mózgi wypełnione są marią. Codziennie znajduje czas aby wejść na flyffa i pogadać z kumplami, myśle więc żę z gildyjną aktywnością bedzie podobnie.
We flaja zacząłem grać około roku 2006 (dokładnej daty nie podam bo wole te dni wymazać z pamięci) Pograłem w tą gre miesiąc i nie ma co ukrywać bardzo mi się spodobała jako że wtedy interesowałem się Dragonballem;). Pograłem około miesiąca gdy ojciec zaczął pić, i wynosić różne rzeczy... Jego drugim "łupem" (po video) padł komputer który wylądował w lombardzie. W tamtym czasie grałem Rangerem, nie pamietam buildu ani statów. Do gry powróciłem dwa miesięcy temu, zrobiłem z dużą pomocą mojego sąsiada (pozdrowionka Nynek) RM'a który ma aktualnie 65 lvl i nie gram nim za często. Następną moją postacią jest ten oto Acrobat idący na moją ukochaną profesje Rangerka:P Expi mi się bardzo ciężko (Rm'em jechałem cały czas na plvlu z postaciami 0 10-19 lvl większych) mam dopiero 52 lvl ale dość dluga przerwa uniemożliwia mi efektywne expienie. Postaram się wbić 60 level jak najszybciej:]]. Nigdy nie byłem w żadnej gildi.
Do Starej Gwardi chcę wstąpić z następujących powodów: uważam że jesteście aktualnie najlepszą polską gildią na Lawolfie (nie chodzi o levele członków, ale o sympatie do nowych graczy, uprzejmość i atmosfere), poznać pare nowych osób, zawiązać nowe przyjaźnie, wyskoczyć czasem na jakiegoś gianta z guild memberami , zobaczyć jak to jest mieć guild:D, poznać atmosfere na gildyjnych spotkaniach. Nie znam tu nikogo, ale mam nadzieje że jestem dość sympatyczną osobą;)) Tak apropo, lubię pomagać niedoświadczonym graczom i wszelkiego rodzaju newbie. Nie lubie upierdliwych i wulgarnych dzieci gpotato którzy wyzywają tylko dlatego że kupili sobie za rl kase 10000000 gpotato (chciałem kupić dla kolegi na urodziny fajerwerki za polceny bo więcej kasy nie miałem:( oto odpowiedź: pierd*l się. Krótko i jaka polszczyzna:/
Regulamin przeczytałem i akceptuje go definitywnie.

Pozdrawiam serdecznie, ściskam i prosze o rozpatrzenie mojego podania. Jeżeli znajdą sie jakieś błedy proszę mowić (lirerówki, zgbuiłem litere itp.)

Feanoro

Nynek napisał:

Elo
Mam na imię Radek i mam 17 lat. Chodzę do 1 LO prof mat-fiz-inf w Oławie, ale mniejsza o to;P Interesuje się kompami i rpg. Mam 2 braci którzy zabierają mi kompa ale sporo czasu spędzam przed pecetem, w tym grając w flyff'a. Online jestem prawie codziennie, staram się być aktywny. Na forum dopiero zaczynam pisać ale myślę że się rozkręcę i parę postów napisze. Mój nick to Nynek, nadany przez sadystycznego starszego brata i jego kumpli kiedy miałem ok 3-5 latek ( wole tego okresu nie wspominać:D) ponieważ kiedy się denerwowałem podobno (mimowolnie) mówiłem ny-ny-ny-ny ... i tak zostało do teraz
We flyff'a zacząłem grać dawno temu, jak była 6-7 wersja (nie pamiętam dokładnie), za namową kumpla. On blade 1v1, ja FS. Po 30 lvl'u zmieniłem postać na Blade AoE, lecz zanim zdobyłem upragniony 60 przestałem grać (miałem coś ok 55 lvl'a). Nie dawno (event ze scrollami) od nowa rozpocząłem przygodę z "flajem". Szybko wbiłem 70 lvl lecz brak kasy spowodował, że spróbowałem zagrać BJ, którym to zamierzam wstąpić do waszej gildii. Aktualnie mam 55 lvl, lecz jak nic mi nie przeszkodzi to wbije 60 spokojnie w kilka dni.
Do waszej paczki pragnę wstąpić ponieważ mój sąsiad Simon (pozdrawiam) chwalił się że u was fajnie supcio jest itp. itd. Lupie se pogadać na GC, na forum może mało pisze, ale lubię je przeglądać (spoko będę pisał jak coś). W żadnej znaczącej gildii nie byłem, wiec chciałbym spróbować jak to jest na gw albo cw (mój BJ ma 30 sta i XX dex wiec myślę, że się nada).

Regulamin przeczytałem i w pełni go akceptuje.
Pozdrawiam all i thx z góry za rozpatrzenie mojego wniosku.

Za wszelkie błędy językowe, ortograficzne przepraszam, ale uwierzcie mi, że to nie moja wina.Jak coś powiedzcie to poprawie je.

Kontakt gg:12847839, a w flyff'ie pisać na Lutien

Odwet napisał:

Cześć
Mam na imię Piotrek. Mam 27 lat. Pracuję we Wrocławiu, a pochodzę z Białegostoku. Interesuję się wszystkim po trochu: sportem (piłka nożna, siatkówka, szczypiorniak, F1, skoki, sporty extremalne,  i takie tam różne inne). Dużo podróżuję, pływam na jachtach, lubię dobry film i książkę.
We flaja gram od 11 miesięcy (zacząłem od v11) i dorobiłem się kilku postaci: IronyHunter 111lvl- kupiony, NiunkaPL 92lvl- moje cacko... jest to postać, którą lubię grać i gram często. Napewno kojarzycie Niunke przy okazji tematu fuzji... tak jest to postać, która jest liderem PolishArmy. dalej: DeathBaron 72lvl- obecnie nie gram tą postacią, discopolo 62lvl- knight- nie gram, RedEmprez 62lvl- nie gram kilka innych postaci poniżej 60 lvla.
Do SG chciałbym dołączyć moją nową postacią, z którą wiąże duże nadzieje. jest to BP int aoe na 73 lvlu. build:
str:15
sta:110
dex:15
int: xxx
postać ma kilka tygodni, prowadzona od początku przez mnie i była krótko w PA.
Dlaczego chcę dołączyć do SG?
A więc prosto: Chcę być w gildii, w której można miło spędzić czas. Często gram na dwa konta i nie przeszkadza mi to, że jedna postać jest w PA, a druga w SG. Mam nadzieje, że wam też nie będzie przeszkadzało. Nie obiecuję też, że zostanę w SG na całe życie (te we flaju), ale wiem, że mogę się wam przydać przy okazji GW, czy pomóc w plvl. Jeżeli okaże się, że w SG będę krótko to chyba też nie ma większego znaczenia. Chodzi o to żeby się dobrze bawić, a przy okazji miło spędzić czas, poznać ciekawych ludzi. Nie jest też tak, że zmieniam często Gildie. Byłem w BR, ale lider poprosił mnie o wyjście ponieważ zostałem liderem PA- wyszedłem chociaż mimo wszystko nie rozumiem ludzi, którzy mają coś przeciwko dwóm gildiom... moim zdaniem to fanatyzm. Obecnie jestem na etapie nie łączenia życia prywatnego z grą. Chodzi o to, że nie przejmuję się już tak bardzo tym co się dzieje w grze tylko biorę to z dużym marginesem i traktuję flyff jako odrobinę relaksu po pracy. Dojrzałem do tego żeby grać, a nie przeżywać...
Wypowiedzcie się proszę czy chcialibyście abym do was dołączył czy może nie podoba wam się moja forma podejścia do gry.
pozdrawiam wszystkich

Ayax napisał:

Witam serdecznie wszystkich członków

Starej Gwardii

z tej strony mówi 16-letni Michał z Radomia.
                                                             
       Przygoda z flyffem zaczęła się od wersji 9 nabyłem troszkę doświadczenia i potrafię dosyć dużo. Jestem aktywny , lubię giantować (bardziej reselować) i zbijać kase na tego typu rzeczach nie onacza to jednak , że nie lubię expić. Interesuję się sportem , grami mmorpg , muzyką oraz lubię z czasem sobie poimprezować. Jestem również fanem anime i mangi choć ostatnio mało na to przeznaczam czasu. Uwielbiam rozmawiać z ludzmi na różne tematy i chętnie udzielam rad , rzadko się zdarza żebym kogoś obrażał. Jestem zazwyczaj spokojny i cierpliwy. Mam nadzieję , że polubicie mnie takim jakim jestem. Gram we Flyffa po półrocznej przerwie chyba z miesiąc , zdążyłem już nadgonić braki i zaległości bowiem mam dwa chary Ayax->Knight AoE oraz ayuRM -> RM AoE zamierzam wstąpić w wasze progi knightem ps. powiem żeby nie było wątpliwości te chary zostały zrobione po tej przerwie w przeszłości mialem jeszcze 4inne ... Poznałem narazie następujących członków gildii SmokBp i oczywiście bondaL no i jak narazie zapowiada się bardzo fajnie i nie widzę przeszkód by do was nie dołączyć Dlaczego Gildia SG ? To pytanie na które wam odpowiem trzema słowami : aktywność , organizacja i dyscyplina ;p to jest to czego brakowało mi w Gildii Black Company . Pragnę do was dołączyć i spędzić miło czas...
Jednak wszystko zależy od was na koniec powiem jeszcze coś o swoim charze.

Knight AoE 69lvl
Build sta-str

120sta
xxxstr


Skille rozdane dobrze bo czytam poradniki nie robie nic na szybko.

Pozdro dla wszystkich polskich graczy servera Lawolf i miłośników MMORPG.

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania oczekuję od was sprawiedliwego oceniania oraz jak ktoś głosuje na nie o podanie powodów a postaram się to poprawić...

Przeczytałem regulamin i go w pełni akceptuję .

xSbFedora napisał:

Witam,

Mam na imię Michał i liczę sobie 13 lat (ur. 23 maja 1995 roku). Pochodzę z małej miejscowości w województwie Śląskim jaką jest Poręba k. Zawiercia. Zwykłe, spokojne miasteczko bez żadnych "fajerwerków".
Interesuje się grami MMORPG, programowaniem, aczkolwiek preferuje stronę webmasterstwa, czyli (X)HTML, PHP, MySQL. W wolnym czasie nie zabraknie miejsca na grę z kolegami w siatkówkę, koszykówkę.
Moja przygoda z Flyff'em rozpoczęła się 23 czerwca 2007 roku (tak, tak, dobrze pamiętam tą datę).
Zaczęło się od rozmowy z przyjacielem o niej. Na początku nie przejawiłem jakiejś większej chęci, ale iż grało już sporo osób z naszej szkoły pomyślałem, że nie zaszkodzi spróbować i dałem się namówić na pierwszą "partyjkę". Zaczęło się na Lawolf'ie, miło, przyjemnie (tak, czy owak, początki przerażały). Pozostałem tutaj przez te prawie dwa, ładne latka, a dziś zawędrowałem właśnie do Was. Raz było lepiej raz gorzej, ale nigdy nie mogłem narzekać. Być może znacie tego wrednego Moderatora z flyff.pl o nick'u IronKnightPL. Tak, zgadłeś to właśnie ja.
Postać, którą gram obecnie prezentuje się następująco:

Nick: xSbFedora
Klasa: RingMaster FS -----> RingMaster AoE
Płeć: Lejdi :]
LvL: 76
Guild: brak od początku istnienia postaci.

Gildie w jakich byłem... No cóż, może nie było ich dużo, ale to chyba dobrze, że nie zmieniam ich jak rękawiczki. Pierwszą była SilverDragonS, z której odszedłem ze względu na atmosferę (nie koniecznie dobrą), a druga to WhiteEagles. Z powodu rożnych zdarzeń, o których (wybaczcie) nie chce pisać, odszedłem. Opinie miałem jak najbardziej dobrą, nieposzlakowaną. Parę osób może mnie kojarzyć.
Do Starej Gwardii chcę przystąpić, ponieważ "staremu", wysłużonemu graczowi nie chce się wbijać kolejnych LvL'i samemu, bez słowa na Guild Chat. Właśnie takiej miłej atmosfery mi brakuje. Mam nadzieję, że znajdę ją u Was.

Oświadczam, iż przeczytałem regulamin i w pełni świadomy zgadzam się z nim i obiecuję przestrzegać.

Pozdrawiam,
Michał

Z czasem lista będzie aktualizowana.


http://img177.imageshack.us/img177/4946/57117077.png
http://img16.imageshack.us/img16/5233/sglider.png
http://img16.imageshack.us/img16/3614/bedwyr.png
http://img211.imageshack.us/img211/5465/mloda.png

Offline

 

#2 2009-04-09 21:48:41

BedwyR

Guanabana Kumkwat

1506847
Call me!
Skąd: Lawolf
Zarejestrowany: 2008-08-29
Posty: 920
Punktów :   16 
WWW

Re: Wzorcowe podania!

Może jeszcze komentarz dołożę, ale to później, teraz nie mam do tego głowy ;] No ofc, ze first place ;D
Ale niestety, nie kierowałem się jakością, a datą złożenia podania Możesz czuć się dumny, że zapoczątkowałeś 'Wzorcowe' podania w SG ;]

EDIT: Jakieś sugestie dotyczące formy tematu? ;>


http://img177.imageshack.us/img177/4946/57117077.png
http://img16.imageshack.us/img16/5233/sglider.png
http://img16.imageshack.us/img16/3614/bedwyr.png
http://img211.imageshack.us/img211/5465/mloda.png

Offline

 

#3 2009-04-09 22:13:22

Nynek

Hero

12847839
Skąd: Oława
Zarejestrowany: 2009-01-02
Posty: 525
Punktów :   

Re: Wzorcowe podania!

oo jestem dzięki ;D ;D  kurde ale fajno jest;D


"Jak trudno być zielonym"-Ork o Orkach

Offline

 

#4 2009-04-10 01:21:24

Mloda

Hero

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-09-11
Posty: 615
Punktów :   

Re: Wzorcowe podania!

No ładnie ;d. Wlasnie Wit jak bedziesz mial czas to napisz kometarze i co powinno sie znalezc w podaniu i jest i bedzie gitara


http://img16.imageshack.us/img16/6834/gallery1316925.jpg

***Elementor 96  **Blade 77  *Ringmaster 64 *Blade 67

Offline

 

#5 2009-04-10 07:58:21

xXGaArAXxPL

Clockwork

13281598
Zarejestrowany: 2009-02-07
Posty: 176
Punktów :   

Re: Wzorcowe podania!

A gdzie mojeeeeeee !!!!!!!!!!!!!! xD <joke> ;]

Offline

 

#6 2009-04-15 13:47:35

Ayax

Bomb Timer

Zarejestrowany: 2009-03-21
Posty: 105
Punktów :   

Re: Wzorcowe podania!

fajnie , że uważasz moje podanie jako ''jedne z najlepszych''

dzięki Wits

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora