#1 2010-01-08 23:48:50

Balicek

Aibat

Zarejestrowany: 2010-01-08
Posty: 1
Punktów :   

Podanie Balicek

Witam
Nazywam się Artur,mam 15 lat (prawie 16) i chodzę do 3 klasy gimnazjum.Pochodzę z papieskiego
miasta Wadowice w woj.małopolskim.Interesuje się rysowaniem anime i mangi (Bleach,Dragon ball )
tzn. chodzi tu o szkice różnych postaci cieniowanie itp.Pomimo iż niektóre rysunki potrafią zabrać dużo czasu
to i tak zawsze znajdę czas na grę w Flyffa.
Moja przygoda z flajem zaczęła się dość dawno nie pamiętam dokładnie ale było to coś koło 2006 roku, kolega w klasie dowiedział się od swojego kuzyna o Flyff'ie wtedy właśnie pomyśleliśmy że go sprawdzimy.On wbił koło 30lvl i mówi mi że fajne no to ja ściągnąłem flaja i zacząłem grać razem z nim.Był to wtedy Assist idący na FS. Wtedy właśnie dobił on 60lvl blade a ja 48lvl,lecz jemu ktoś zhackował konto i usunął postać a że ja wtedy niezbyt się znałem to też skończyłem grę.Póżniej było parę odejść i powrotów aby ostatecznie się ustatkować więc grę rozpocząłem moim BP 1vs1 co prawda nie robiłem go od zera bo od 60lvl ale to mniej istotne ;p aktualnie ma on 68lvl i wciąż rośnie. Staram poświęcać w granicach możliwości jak najwięcej czasu.
Grając tą postacią byłem w jednej niezbyt znaczącej gildi w której nic się nie działo ani nie było żadnych wypadów i spotkań i atmosfera też miała wiele do życzenia,więc szybko z niej odszedłem.
Jeśli chodzi o powód dołączenia do waszej gildi to jest on prosty : szukam miłej atmosfery i ciekawych ludzi z
którymi można pogadać "na luzie" o wszystkim, a nie banda jakiś dzieci które tylko "rzucają" swoją piękną polszczyzną.Oczekuję też ciekawych wypadów na Gh i CW (na którym nie byłem i chciałbym zobaczyć jak to jest)

A więc proszę o rozpatrzenie mojego podania i serdecznie pozdrawiam cały zespół rekrutacyjny

Regulamin przeczytałem i w pełni go akceptuję.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
geodeta lachowice