#1 2010-04-22 16:10:22

Kurrara

Aibat

Zarejestrowany: 2010-04-22
Posty: 1
Punktów :   

Podanie do gildi...Kurrara

Cześć
Mam na imię Łukasz. Mam 23 lata. Pracuję w Jastrzebiu Zdroju, a pochodzę z Bieszczad. Interesuję się wszystkim po trochu:muzyka, sporty extramalne, trakking. Dużo podróżuję,, lubię dobry film i książkę.
We flaja gram od 2 lat (zacząłem od v11). Mam 2 postacie BJ full dex 72 i Rm wlasnej roboty 65lev. Jednak 
do SG chciałbym dołączyć moją postacią, z którą wiąże duże nadzieje jest to BJ full dex na 72 lvlu. build:
str:15
sta:15
dex:xxx
int: 15
Postać ma 2 miesiace  prowadzona od początku przez mnie i była krótko w IgnoraliusBasters.
Dlaczego chcę dołączyć do SG?
A więc prosto: Chcę być w gildii, w której można miło spędzić czas. Często gram na dwa konta. Mam nadzieje, że wam też nie będzie przeszkadzało. Nie obiecuję też, że zostanę w SG na całe życie (te we flaju), ale wiem, że mogę się wam przydać przy okazji GW, czy pomóc w plvl. Jeżeli okaże się, że w SG będę krótko to chyba też nie ma większego znaczenia. Chodzi o to żeby się dobrze bawić, a przy okazji miło spędzić czas, poznać ciekawych ludzi. Nie jest też tak, że zmieniam często Gildie. Byłem w IB, ale nie bylo tam klimatu jaki byc moze jest u was. Obecnie jestem na etapie nie łączenia życia prywatnego z grą. Chodzi o to, że nie przejmuję się już tak bardzo tym co się dzieje w grze tylko biorę to z dużym marginesem i traktuję flyff jako odrobinę relaksu po pracy. Dojrzałem do tego żeby grać, a nie przeżywać...
Wypowiedzcie się proszę czy chcialibyście abym do was dołączył czy może nie podoba wam się moja forma podejścia do gry. Na koniec dodam ze jestem aktywnym graczem..

Pozdrawiam wszystkich Łukasz!!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora