#1 2010-05-07 17:35:37

kabu14

Aibat

Zarejestrowany: 2010-05-07
Posty: 1
Punktów :   

Podanie HellTrish

Witam serdecznie wszystkich członków Gildi

Mam na imię Rafał.Mam 18 lat, pochodzę z Myśliborza obecnie jestem uczniem 2 klasy technikum informatycznego w Myśliborzu, interesuję się koszykówką oraz kulturystyką.Słucham Rapu (czarnej muzy) 2Pac, Eazy-E ,50 Cent ogólnie klasyka i paru nowych wykonawców . Moja Przygoda z flyffem zaczęła się parę lat temu bodajże od V7 która pokazał mi kolega, moją pierwszą postacią był Assist lvl 59 RokiPL. Jestem aktywny , lubię chodzić na gianty Jestem również fanem anime i mangi szczególnie DB i Naruto. Uwielbiam rozmawiać z ludźmi. Jestem spokojny i cierpliwy. Mam nadzieję , że spodobam się wszystkim członkom . Gram we Flyffa około 5 dni po dość dłużej przerwie , zdążyłem  nadgonić braki ponieważ  mam już Blader 1vs1->HellTrish zamierzam wstąpić w wasze progi właśnie tą postacią  ... Do gildi pragnę dołączyć ponieważ uważam że jest najlepszą Polską gildią na serverze ze względu atmosfery,aktywności oraz sympatycznych ludzi także istotnym powodem jest miłe spędzanie czasu wśród nowo poznanych ludzi

Blader 1vs1
str xxx
sta 35
dex 35
int 15




Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania
Przeczytałem regulamin i w pełni go akceptuję.

Pozdrawiam HellTrish

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora