#1 2012-12-05 12:45:05

lOrd

Aibat

Zarejestrowany: 2012-12-05
Posty: 1
Punktów :   

Imperium FlyFF

Witam Wszystkich
Przemierzam internet w poszukiwaniu polskich fanów Flaja , wbijam na fora i wklejam wszedzie tą wiadomość
Otóż jak wiadomo Ciężko grać na globie teraz ( sam grałem na glaphanie od v7 ) a więc, zapraszam wszystkich fanów na Prywatny ale bardzo podobny do globala server - www.imperiumflyff.com server jest mlody ma dopiero 2 miesiace gra tam kilka polaków (około 10ciu a reszta to obcokrajowcy) ale zachęcamy do wbicia do nas pomozemy wam zacząć

Serwer jest nondonate czyli - nie trzeba placic zeby grac, awaki globalowe, scrolle dropi z mobkow, ballance jest super, csy dostepne w npc raty to x75 exp x100 drop x100 penya ale z giantów i bosów lecą itemki jak na globcu x ) co może denerwować czasem. Nie ma overpower itemków. Glow effect setów oraz weapów z v18 (można zmieniać kolor glow seta komendą^^) Efekt nocy i dnia (gdy masz seta na + to glow działa jak latarka/pochodnia) oraz wiele wiele innych fajnych rzeczy cięzko napisać to wszystko w jednym poście.

Jestem Templarem 150lv,  członkiem polskiej guild GenryOfEvangelium stary leader tu gra i ją reaktywował

Chętnych zapraszam ing lOrd pomogę zacząć i mogę robić za tanka
Potrzeba więcej ludzi aby rozkręcić ten serwer


NIE MAM POJĘCIA CZY TEN POST DO KOGOŚ DOTRZE BO FORUM WYGLĄDA NA WYMARŁE.
MAM TAKĄ NADZIEJĘ

Pozdrawiam.

Ps. pozdrawiam graczy SG

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora