#1 2010-07-29 23:32:25

Timmy

Aibat

Zarejestrowany: 2010-07-29
Posty: 2
Punktów :   

Podanie Kayou

Witam wszystkich. Nazywam się Tomek, za 2 miesiące stuknie mi 18 i do tej pory nie piłem ani paliłem heh Ale do rzeczy. Pochodzę z Bielska, niedaleko Białegostoku. Interesuje się akrobatyką, sportem kontaktowym oraz taekwondo (posiadam 9 cup lecz umiem już na 6-7 cup ) Piłka nożna, kosz, siatka... głównie w to lubię grywać gdy mam czas... no i oczywiście we flyffa :> Namówił mnie do tego kolega w gimnazjum, pograłem do 62lvl RM na glaphanie i przestałem... brak czasu. Następnie po 2 latach znów zacząłem grać, tym razem na lawolfie. Kolega też grał lecz przestał, teraz tylko stawia sklep od czasu do czasu i collectuje No i zrobiłem BP gdyż lubie być niezależnym :> Mimo iż na wyższych lvlach jest to w miarę trudne. Wbiłem 81lvl STR 1v1 BP. Nigdy nie byłem na guild-warach, mimo to razem z przyjacielem byłem w jakiejś guild z USA(on tez byl z usa) co powodowało ze rzadko sie widzieliśmy.. później guild się rozpadła( w tym czasie miałem dłuższą przerwę). Do guild chcę się przyłączyć ponieważ lubie pogadać z ludzmi, jestem otwarty na nowe kontakty służę pomocą... ale... nie toleruje noobów. Nie rozdaje kasy itemów za free, chyba ze mam na to ochotę. Zgadzam się z waszym regulaminem. Pokemonowego pisma też nie toleruję, bo nie chce mi się tego nawet czytać. Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej sprawy
IGN: Kayou 81BP     Ranny 67 BJ (oba aktywne)




Edit: Ahh przepraszam, nie zauważyłem że jest nowe forum... przenosze :-)

Ostatnio edytowany przez Timmy (2010-07-29 23:36:05)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora