#1 2009-05-16 12:55:06

Zlota

Fefern

Skąd: Grajewo
Zarejestrowany: 2009-04-13
Posty: 11
Punktów :   

Podanie

Cześć

Nazywam się Wojtek mam 15 lat i pochodzę z Grajewa jest to małe miasto na Podlasiu, w szkole i na podwórku mówią na mnie zyskoś. Chodzę do 2 gimnazjum w szkole idzie mi nie najgorzej, szczerze to nie lubię polskiego. Za to można powiedzieć ze kocham piłkę nożną sądzę że jestem niezły. Moim ulubionym klubem piłkarskim jest Arsenal, lubię go dlatego że potrafią grać piłką, ale nie będę pisać o klubie. We flyff'a gram około 2 lat może troszkę mniej, o grze dowiedziałem się dzięki siostrze dzięki jej za to, w tą grę gram około 2-4 godziny dziennie.
Grałem już każdą postacią i zdecydowanie według mnie BLADE wygrywa, chociaż BJ tez jest dobry. Postacią którą chcę do was dołączyć to właśnie Blade który ma 78 level i nazwałem go Zlota (to pierwsza moja postać Famale). Bulid tej postaci to Pure str postacią gram dość długo ponieważ miałem przerwę, dziś zakupiłem dretra +8 i +9 ponieważ z H axe miałem mnóstwo miss'ow.

Ostatnio byłem w gildi o nazwie BlackCompany nic do nich nie mam, ale odszedłem z tego powodu ze nic tam się nie dzieje poprostu nic. Wasze szeregi chcę zasilić z tego powodu ze panuje u was miła atmosfera i duzo osob jest online nie to co w dawnej gildi i mam nadzieje ze poznam nowych graczy. Mam nadzieje ze dołączędo was.

"Skopiowałem ten tekst z końcowej części posta"

POZDRAWIAM CAŁĄ GILDIĘ

Offline

 

#2 2009-05-16 13:59:30

Mugen

Persymona Salag

4129319
Skąd: Lawolf
Zarejestrowany: 2008-08-31
Posty: 194

Re: Podanie

zamykam, wszystkie podania pisać już na nowym forum


http://i197.photobucket.com/albums/aa311/kimikos23/samurai_champloo.gif
"Day before yesterday I saw a rabbit, and yesterday a deer, and today, you"

Manga&Anime fan ^^

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora