#1 2009-11-05 00:43:36

Macior

Aibat

Zarejestrowany: 2009-11-05
Posty: 1
Punktów :   

Podanie

yo,
odkąd pamiętam zwą mnie Tomasz, w późniejszej fazie mej przygody na świecie nazwano mnie Macior i tak już zostało. Pochodzę z małej mieściny na Śląsku, zwą ją Katowice. Obecnie liczę sobie 20 wiosen. Hmm... jeżeli chodzi o zainteresowania to mam ich niewiele, jednakże jakoś ciężko je wymienić. Lubię przeczytać dobrą książkę, obejrzeć dobry film, dobrym anime też nie pogardzę i oczywiście pograć na konsoli. Słucham rapu, zarówno polskiego jak i zagranicznego, aczkolwiek jeżeli chodzi chodzi o ten z za wielkiej wody to wole klasyki. Moja przygoda z FlyFF zaczęła się jak jeszcze nie wymyślono koła. A tak naprawdę to nie wiem kiedy ale powiem że bardzo dawno, na pewno 2 lata temu. Pierwszą postacią był knight doprowadzony na okolo 75 lvl lecz okazało się że to jednak postać nie dla mnie. Później był rm doprowadzony na podobny lvl co knight i stało się z nim to samo więc dałem sobie spokój. Następną postacią która jak sie okazało że to jest właśnie to był bj doprowadzony na 90+ lvl. Lecz jak już pisałem grałem dosyć dawno więc poprostu zapomniałem sobie haseł do niego. Tymi postaciami byłem tylko w jednej gildii, była to Trinity, a po rozpadzie w Fenixie która została stworzona przez starych członków Trinity dlatego liczę jako jedna gildia. W trinity byłem prawie od początku jej istnienia. Jeżeli chodzi o opinię w gildii to hmm... ciężko powiedzieć ale myślę że zła ona nie była :) Obecnie gram postacią która powstała z pół roku temu lecz grałem nią sam, więc dobiłem 65 lvl i gra mnie znudziła. Ową postacią jest blade o nicku Veritatis i to właśnie nią chciałem do was dołączyć. Teraz najcięższe chyba pytanie, dlaczego chcę dołączyć? Nie będę pisał że macie super atmosferę lub jakieś inne bzdety jak już pewnie nie raz czytaliście bo skąd mam to niby wiedzieć? Nie znam was więc wszystko wyjdzie w praniu. Jak już mówiłem grałem pół roku temu i chcę wrócić do gry i miło spędzać czas i tego oczekuję. Mam nadzieję że wprowadzicie mnie w tajniki gry gdyż gra w którą kiedyś grałem to całkiem inna gra niż teraz i ciężko mi się odnaleźć. Ogłaszam wszem i wobec i każdemu z osobna że zapoznałem się z regulaminem oraz mam nadzieję na pozytywne rozpatrzenie mego podania :)
Peace

Ostatnio edytowany przez Macior (2009-11-05 01:03:09)


http://card.mygamercard.net/M4c10R.png

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora